Hizmet Şartları

Son Güncelleme Tarihi: 13.09.2020

UYARI : İnternet sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. GENEL KULLANIM KOŞULLARI
1.1. Freshesap.com ücret karşılığı hizmet satışı yapmaktadır. Site üzerinde bulunan hiçbir marka üzerinde hak talep etmemektedir.
1.2. Site üzerindeki tüm ürünler ve hizmetler dijital olarak teslim edilmektedir.
1.3. Site üzerinde fiziksel hiçbir ürün bulunmamaktadır.
1.4. Freshesap.com site üzerindeki tüm içeriği izin almadan değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanarak bu gibi durumlardan Freshesap.com’un sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.
1.5. Freshesap.com kullanıcılara hizmetlerden yararlanmaları için kişilere özel sınırlı erişim hakkı sunmaktadır.
1.6. Freshesap.com hiç bir şart altında sitesi üzerinde yer alan içeriklerin kullanım hakkını yazılı olarak izin vermediği sürece devretmemektedir. Tanımlar, fiyatlar, marka değerleri, logolar ve diğer bilgiler dahil fakat sınırlı olmamak üzere hiç bir koşul altında indirilemez, çoğaltılamaz ya da kopyalanamaz.
1.7. Site üzerinde bulunan bütün arka plan, ürün görsel içerikleri, banner görselleri daha önceki sahibinden izin alınarak kullanılmıştır ya da anonim içeriklerdir. Freshesap.com bu içeriklerin hiç biri üzerinde hak talep etmemektedir.
1.8. Freshesap.com Riot Games firması ile doğrudan ilişkili değildir. Aynı şekilde site üzerinde yer alan hizmetlerin dahil olduğu oyunlar üzerinde hak talep etmemektedir.

1.1. ÖDEMELER
1.1.1. Yapacağınız ödemelerdeki vergiler ve ödeme masrafları bize aittir.
1.1.2. Freshesap.com yaptığınız ödemelerde sizden güvenlik amacıyla bazı kişisel bilgiler talep edebilir.
1.1.3. Freshesap.com açıklamaya gerek duymaksızın ödemeleri reddetme hakkını saklı tutar.
1.1.4. Tarafımıza gönderilen paranın ödeme olarak kabul edilebilmesi için sitemiz üzerinden ödeme bildirimi yapılması gerekmektedir. Ödeme bildirimi yapılmayan ödemeler karşılığında hizmet verilmeyecektir.
1.1.5. Freshesap.com dilediği takdirde kullanıcı iznine başvurmaksızın ödeme yöntemlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1.2. ÖDEME İPTALİ VE GERİ ÖDEMELER HAKKINDA
1.2.1. Dijital ürünler ve hizmetler için paranızı geri talep edebilirsiniz. Fakat geri ödemenin gerçekleştirilmesi tamamen Freshesap.com takdirindedir.
1.2.2. Fakat ödemeyi takiben satın alınan hizmetin belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmemesi ya da eksik teslim edilmesi durumunda kullanıcı canlı destek veya email ile iletişime geçerek 24 saat içerisinde geri ödeme talep edebilir.
1.2.3. Freshesap.com haberi olmaksızın başlatılan her geri ödeme talebi acilen sonlandırılacak ve kullanıcılara geri ödeme hiçbir şekilde yapılmayacaktır.
1.2.4. Freshesap.com ile irtibata geçmeden başlatılan geri ödeme talebi ile ücretin geri alınması durumunda Freshesap.com yasal yollara başvurabilir, kullanıcının hesabının erişiminin engellenmesini sağlayabilir ya da uygun gördüğü çözüm yollarını uygulayabilir.

2. ÜRÜN SATIŞLARI
2.1. Alıcıların yükümlülükleri;
2.1.1. Alıcılar ödeme yapmadan önce ürünün stok durumunu sitemizden veya canlı destek ile iletişime geçerek öğrenebilirler.
2.1.2. Freshesap.com kaynaklı bir sorun olmadığı takdirde alıcılar Banka Havalesi veya EFT ile yapılan ödemeler hariç geri ödeme talep edemez.
2.1.3. Alıcı ürün açıklamasındaki bilgileri okuduğunu kabul ederek kendi iradesiyle alışveriş yapmayı kabul ederler.
2.1.4. Alıcı, ürünü satın aldığı andan itibaren tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve beyan eder.
2.2. Kullanıcı yükümlülükleri;
2.2.1. Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Hesap güvenliği ile ilgili olası sorunlardan Freshesap.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Freshesap.com açıklama yapmaksızın hizmeti reddetme, hesabı sonlandırma, düzenleme ya da silme hakkını saklı tutar.
2.2.2. Kullanıcılar Freshesap.com’a zarar verecek dahil fakat sınırlı olmaksızın Geri Ödeme talepleri, dolandırıcılık, hırsızlık, artniyetli alışveriş, telif hakkı kullanımı gibi durumlardan uzak durmakla yükümlüdürler.
2.2.3. Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanarak satın aldıkları hizmetlerin risklerini ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Hizmetin satın alımında kullanıcı tarafından verilen yanlış bilgi ya da detay eksikliği gibi durumlardaki olası gecikmeler, yetersiz sonuçlar ve fiyat farklılıkları kullanıcıların sorumluluğundadır.
2.2.4.Kullanıcılar, Canlı Destek, Facebook sayfamız ve diğer iletişim yollarıyla; rahatsız edici, aşağılayıcı, küçük düşürücü, rencide edici vb. davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür. Bahsedilen eylemlerin gerçekleşmesi halinde, Freshesap.com hiçbir açıklama yapmaksızın, hizmeti sonlandırma ve ücret iadesi yapmama hakkını saklı tutar.
2.2.5. İşbu sözleşmeyle Freshesap.com ve tüm çalışanlarının tüm kayıplardan, masraflardan, makul avukat masraflarından, işbu sözleşmenin bozulması sonucu gerçekleşecek yasal süreçlerden zarar görmeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.
2.2.6. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle tamamlanan ya da başlanan hiç bir sipariş ya da hizmet için Chargeback adı verilen ücret geri talebini gerçekleştirmeyeceğini kabul ve beyan eder.
2.2.7. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle hesaplarına erişim sağlayan site çalışanlarının oyun içi ayarları, görsel özellikleri ve kısayolları değiştirme hakkını saklı tuttuklarını kabul ve beyan eder.
2.2.8. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle herhangi bir Chargeback başlatılması ya da tamamlanması durumunda işbu sözleşmeyi bozmuş sayılacaklarını ve yasal olarak Chargeback iddialarını sonlandırmalarının ya da Freshesap.com tarafından belirlenecek hizmet bedelinin iki katına kadar miktarda ödemeyi Freshesap.com’a belirleyeceği ödeme yöntemi ile yapmayı kabul ve beyan eder. Bu durumun gerçekleşmesi halinde Freshesap.com Avrupa Ticaret Yasalarınca kullanıcılara dava açma hakkını saklı tutar.
2.2.9. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle Freshesap.com’un Riot Games firmasının hesaplarıyla ilgili yapabilecekleri olası sonlandırma, erişimi engelleme, sınırlama, askıya alma gibi cezalar durumunda hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.
2.3. Üçüncü Parti Kullanım Şartları
2.3.1. Kullanıcı olarak hesap satın alarak League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi’ni ihlal ettiğinizi ve bunun sonucunda oluşabilecek tüm durumlardan sizin sorumlu olduğunuzu, Freshesap.com’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.
2.3.2. League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi’ne göre aksine hükümlere bakılmaksızın, kendi hesabınızda herhangi bir mülkiyete veya sair mülkiyet haklarına sahip olamayacağınızı ve ayrıca hesaptaki tüm hakların sadece Riot Games’e ait olduğunu ve olacağını ve sadece Riot Games menfaatine hüküm ifade ettiğini ve edeceğini kabul ve teyit ediyorsunuz.

3. KULLANICI HAKLARI
3.1. Kullanıcılar diledikleri zaman sitemiz üzerindeki canlı destek hizmetini kullanma hakkına sahiptir.
3.2. Kullanıcılar satın aldıkları hizmetin durumunu sorma ve bilgi edinme hakkına sahiptir.
3.3. Kullanıcılar telif hakkı iddiaları için site yöneticileriyle iletişime geçebilir.

4. UNRANKED HESAP & LEVEL BOOST SİPARİŞ İPTAL VE İADE ŞARTLARI
4.1. Riot Games tarafından hesabın hangi sebepten dolayı askıya alındığına dair göndermiş olduğu bilgilendirme e-postasının hesabın askıya alınmasının üzerinden en fazla 2 gün içerisinde [email protected] adresine iletilmiş olması veya destek talebi yoluyla tarafımıza iletilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesapla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
4.2. Sadece aşağıda belirtilen tüm şartların sağlanması durumunda iade yapılmaktadır:
– Hesabınız size verilen garanti süresi içerisinde askıya alınmışsa
– Hesap askıya alındıktan sonra tarafımıza en geç 2 gün içerisinde bilgilendirme yapılmışsa
– Garanti süresi içerisinde hiçbir şekilde Riot desteğiyle iletişime geçilmemişse (yani hesabın incelenmesi için Riot desteğine imkan verilmemişse)
– Müşteri oyun içinde report edilecek davranışlardan kaçınmışsa(küfür etmek vb.)
– Hesabın bot kullanılarak seviye atlatıldığı tespit edilmişse (ban kodu: 2203)
Hesabın yerine bir kereye mahsus olmak şartıyla hesap özelliklerine site yönetiminin karar vereceği yeni bir hesap temin edilecek veya site içi bakiye iadesi yapılacaktır. İade şeklinin hangisi olacağına Freshesap.com yönetimi karar verecektir.
4.3. Yukarıda belirtilen nedenler dışında askıya alınan hesaplar için site içi bakiye veya yeni hesap iadesi yapılmayacaktır. İade olarak verilen hesabın özellikleri Freshesap yönetimi karar verir.
4.4. Hesap bilgilerini teslim aldıktan sonra hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Hesap satışı/paylaşımı veya hesap güvenliği ile ilgili sorunlar sebebiyle askıya alınan hesaplar için herhangi bir iade işlemi yapılmayacaktır.
4.5. Yukarıda belirtilen nedenlerin incelenmesi için, Freshesap.com hesabınızla ilgili bazı bilgileri talep edebilir

5. LEVEL BOOST ŞARTLARI
5.1. Aşağıda belirtilen durumlarda level boost siparişine başlanmayacak ve sipariş iptal edilecektir.

Hesapta email doğrulaması yapılmamışsa
Hesapta RP satın alınmışsa
Hesap sipariş tarihinden en fazla bir gün önce oluşturulmamışsa
Hesap uygunsuz nick içeriyorsa